KADRA PEDAGOGICZNA 2023/2024 |
|
Imię i nazwisko nauczyciela
|
Nauczany przedmiot/funkcja |
mgr Tomasz Szymkiewicz
|
Dyrektor, plastyka, edukacja informatyczna, |
mgr Ewa Ptak
|
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1 |
mgr Dorota Kordys
|
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2 |
mgr Ewa Dziedzic
|
Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3 |
mgr Anna Łochocka
|
Nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, język angielski. |
mgr Joanna Osińska
|
Język polski, wychowawca kl. 4 |
mgr Grażyna Nowacka-Bielak
|
Geografia, wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 5 |
mgr Krzysztof Walczak
|
Historia, WoS, wychowawca klasy 6 |
mgr Agnieszka Lamańska
|
Nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, język polski, wychowawca klasy 7 |
mgr Agnieszka Słowikowska |
Język polski, wychowawca kl. 8, Wychowanie do życia w rodzinie, biblioteka. |
mgr Katarzyna Wyborska | Matematyka,fizyka, chemia, technika |
mgr Marta Kuklicz
|
Informatyka, edukacja informatyczna |
mgr Anna Kłos
|
Religia, |
mgr Halina Tomasik
|
Logopedia, |
mgr Magdalena Filipiak
|
Język niemiecki, |
mgr Mirosława Stolarska | Matematyka, |
mgr Marcin Skonieczka | Wychowanie fizyczne, |
mgr Małgorzata Kapelińska
|
Muzyka, |
mgr Beata Dankowska | Matematyka, |
mgr Beata Sikora | Język angielski, |
mgr Aleksandra Pucek |
Biologia, |
mgr Dariusz Wieruszewski | Edukacja dla bezpieczeństwa, |
mgr Mariola Świercz
|
Świetlica, |
mgr Violetta Pałasz-Senftleben
|
Język angielski, |
mgr Ilona Książek
|
Język angielski, |
|
|
|
|
SEKRETARIAT:
Patrycja Balawajder
Godz. otwarcia: 7:00- 15:00
|
PIELĘGNIARKA SZKOLNA:
Agata Miżejewska
|
PEDAGOG SZKOLNY:
mgr Dominika Dunat-Polacka
Godz. pracy
Poniedziałek - 8.00-11.00
Wtorek- 8.00-13.00
Środa- 8.30- 13.30
Czwartek- 8.30 – 14.30
Piątek- 8.00-11.00
|
|
Pracownicy obsługi:
Elżbieta Groberska,
Mariola Jankowska,
Renata Nowak,
Józef Matusiak
|
RZECZNIK PRAW UCZNIA:
p. Joanna Osińska
|
RADA RODZICÓW:
Przewodnicząca –
Zastępca-
Skarbnik-
Sekretarz-
Komisja Rewizyjna:
|
OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:
p. Marcin Skonieczka
|