Rekrutacja

1 marca 2024 r. rozpoczynamy proces rekrutacyjny do klasy 1 Szkoły Podstawowej im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej W ROKU SZKOLNYM 2024/2025. W naborze biorą udział dzieci z rocznika 2017.

Rekrutacja
1 - 31 marca 2024 r. do godz. 15.00 - składanie zgłoszeń i wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej
19 kwietna 2024 o godz. 9.00 - opublikowanie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych w wyniku postępowania rekrutacyjnego

Rekrutacja uzupełniająca
16 - 25 sierpnia 2024 do godz. 15.00 - składanie zgłoszeń i wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej
29 sierpnia 2024 o godz. 9.00 - opublikowanie listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych w wyniku rekrutacji uzupełniającej
Odpowiednie druki będą dostępne przy wejściu do przedszkola oraz w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dąbrowie Biskupiej. Wypełnione druki prosimy składać w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dąbrowie Biskupiej.

Rodzice kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły (Dąbrowa Biskupia, Nowy Dwór, Przybysław, Chróstowo, Walentynowo, Chlewiska, Mleczkowo) wypełniają zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej.

(zgłoszenie do szkoły)

Rodzica kandydatów zamieszkałych na terenie Gminy Dąbrowa Biskupia, ale poza obwodem szkoły wypełniają wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły do klasy pierwszej. Dzieci te zostaną przyjęte do szkoły, gdy szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami.

(wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu)

W rekrutacji dzieci spoza obwodu szkoły będą brane pod uwagę kryteria określone w zarządzeniu Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dąbrowie Biskupiej.

(kryteria naboru)

WAŻNE!!!

W przypadku zakwalifikowania dziecka do szkoły przez komisję rekrutacyjną, rodzic musi złożyć do 26.04.2024 r. "Potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego w postępowaniu rekrutacyjnym do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej".

(potwierdzenie woli)