Zespół Szkolno Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej:

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej,

Publiczne Przedszkole "Leśna Kraina"

Jesteśmy po to, aby we współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym wychowywać i edukować człowieka XXI wieku, dobrego patriotę i Europejczyka; człowieka aktywnego, kreatywnego i sprawnego psychicznie, potrafiącego odnaleźć się w otaczającym świecie.

Zapewniamy naszym uczniom wysoką jakość nauczania, wychowania i opieki, klimat życzliwości , bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych i zajęcia wspierające ucznia.

Title!

Realizujemy różnorodne projekty