KADRA PEDAGOGICZNA 2016/2017

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany przedmiot/funkcja

mgr inż. Lidia Tuszyńska

Dyrektor, chemia

mgr Krzysztof Walczak

Wicedyrektor, historia

mgr  Małgorzata Lipowska - Kiermasz

Wychowawca oddziału przedszkolnego

mgr  Ewa Dziedzic

Wychowawca, wychowanie przedszkolne klasa „0”

mgr Daria Kwiecińska

Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.1

mgr  Marta Paliga

Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a

mgr  Barbara Furman

Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2b

mgr  Helena Krawczyk

Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a

mgr  Ewa Ptak

Edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3b

mgr  Halina Tomasik

Logopedia, język polski, wychowawca kl. 4

mgr  Marcin Filipiak

Wychowanie fizyczne, wychowawca kl.  5

mgr  Leszek Gawrysiak

Wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 6a

mgr  Katarzyna Wyborska

Fizyka, technika, zajęcia techniczne, wychowawca kl.6b

mgr  Agnieszka Słowikowska

Język polski, wychowawca kl. Ia

mgr  Mirosława Stolarska

Matematyka, wychowawca kl. Ib

mgr  Ilona Książek

Język angielski wychowawca kl. IIa

mgr  Magdalena Filipiak

Język niemiecki, wychowawca kl. IIb

mgr  Joanna Osińska- Graj

Język polski, wychowawca kl. IIIa

mgr  Lidia Pomianowska

Biologia/przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca kl. IIIb

mgr  Marta Kuklicz

Informatyka, zajęcia komputerowe, wychowanie fizyczne

mgr  Zofia Kretkowska

Matematyka, geografia

mgr  Sławomir Malicki

Język angielski

mgr Grzegorz Gereluk

Religia, historia, wos

mgr  Anna Kłos

Religia

lic. Katarzyna Mikołajewska

Język angielski

mgr  Ryszard Modrzejewski

Plastyka, zajęcia artystyczne

mgr  Mariusz Gawarecki

Geografia

mgr  Magdalena Wiak

Chemia

mgr  Aleksandra Dąbrowska

Historia

mgr  Magdalena Kociszewska

Muzyka,zajęcia artystyczne

mgr  Mariola Świercz

Rewalidacja, wczesne wspomaganie

mgr  Agnieszka Lamańska

Biblioteka

 


 

SEKRETARIAT:

Danuta Gramza

Godz. otwarcia: 7:00- 15:00

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA:

Agata Miżejewska

 

PEDAGOG SZKOLNY:

mgr Dominika Dunat-Polacka

Godz. pracy

Poniedziałek - 9.00-12.50

Wtorek- 9.00-16.00

Środa- 9.00- 13.50

Czwartek- 7.50 – 13.20

Piątek- 9.00-13.50

 

PSYCHOLOG SZKOLNY:

mgr Weronika Sobocińska

Godz. pracy

Wtorek- 11.00-13.00

 

Pracownicy obsługi:

Grażyna Zabłocka,

Bernadeta Żbikowska,

Mariola Jankowska,

Renata Nowak,

Beata Gereluk

Sławomir Koszela,

Józef Matusiak

 

 

RZECZNIK PRAW UCZNIA:

SP - mgr Marta Kuklicz

Gimn. -  mgr Krzysztof Walczak

 

RADA RODZICÓW:

Przewodnicząca – I. Zagorska

Zastępca- A. Gralak

Skarbnik- E. Woźniak

Sekretarz- V. Gamrot

Członkowie: R. Frontczak, M. Włodarczyk, S. Ćwiklińska, J. Organista, B. Rokita