cofnijprzedszkole przedszkole

Woda- Projekt edukacyjny realizowany w grupie 6-latków

W ramach projektu „Woda” w oddziale sześciolatków powstał kącik eksperymentów. Dzieci pod nadzorem nauczycieli brały udział w przeprowadzaniu eksperymentów.


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały przedstawienie. Podczas występu recytowały wiersze, prezentowały swoje umiejętności taneczne. Pani dyrektor Lidia Tuszyńska złożyła gościom serdeczne życzenia. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole

Zabawa karnawałowa

W piątek 11.01.2019r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci przebrane w piękne i kolorowe stroje bawiły się świetnie, a skoczna muzyka zachęcała do tańca.


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole

Niezwykły gość

21 grudnia 2018r. dzieci z oddziału zerowego odwiedził Gwiazdor na którego wszyscy czekali z niecierpliwością. Gość porozmawiał z dziećmi i obdarował je prezentami.


przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole

Pieczemy pierniki

Przedszkolaki zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pyszne pierniczki. Dzieci wygniatały i wałkowały ciasto. Wszystkim podobało się wykrawanie za pomocą foremek świątecznych kształtów. Powstały choinki, bałwanki, aniołki, bombki. Cudowny zapach pierniczków unosił się po całym przedszkolu.


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole

Program Czyste powietrze wokół nas

W ramach programu „Czyste powietrze wokół nas” odbyło się spotkanie z panią pielęgniarką Agatą Miżejewską. Dzieci dowiedziały się jak należy unikać dymu tytoniowego i dlaczego palenie papierosów szkodzi zdrowiu.


przedszkole przedszkole

Zajęcia otwarte dla rodziców

Dnia 7.12. 2018r. w grupie 6-latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Rodzice mogli zaobserwować jak ich dziecko bawi się i uczy się w przedszkolu. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały stroiki bożonarodzeniowe. Za zaangażowanie i udział w zajęciach dziękuję.


przedszkole przedszkole

Twórczy Przedszkolak

Program „Twórczy Przedszkolak” realizowany jest w grupie dzieci realizujących roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne. Celem programu jest kształtowanie u dzieci kreatywności, rozwijanie myślenia i postawy twórczej w formach: muzyczno-ruchowej, teatralnej i plastycznej.


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole

Święto Niepodległości

Zerówkowicze z wielkim sukcesem uczestniczyli w występach z okazji 100- rocznicy odzyskania niepodległości. Przepięknie tańczyły i zebrały wielkie brawa.


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole

W lecznicy dla zwierząt

W listopadzie dzieci odwiedziły Lecznicę Zwierząt w Dąbrowie Biskupiej. Pani weterynarz Justyna Banaszak pokazała dzieciom gabinet, w którym operuje i bada zwierzęta. Maluchy zadawały pytania dotyczące pielęgnacji zwierząt, sposobu odżywiania i leczenia. Poznały również sposoby postępowania w kontakcie z bezdomnymi kotami i psami.


Udział w konkursie na plakat o "Ratownictwie medycznym"

przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole

Dzień pluszowego misia

Misiowa foto-budka i spotkanie z Misiem Uszatkiem :)


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole

Tydzień Edukacji Globalnej

Podczas tygodnia edukacji globalnej dzieci poznały swoje prawa i obowiązki. Stworzyły ciekawe prace w "Dniu Kredki". Razem z p. pielęgniarką zjadły zdrowe śniadanie. W ramach obchodów "Światowego dnia życzliwości" dzieci poznały wiele miłych i życzliwych słów. Podczas spotkania z myśliwym dowiedziały się jak zdrowo dokarmiać zwierzęta i dbać o las. Bardzo wiele się działo w tym tygodniu :)


przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2018r. dzieci z oddziałów przedszkolnych w Dąbrowie Biskupiej obchodziły swoje święto. Z tej okazji w parku przy Urzędzie Gminy w Dąbrowie Biskupiej odbyło się ognisko z udziałem rodziców. Były pyszne torty, słodycze i mnóstwo zabawy