Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

1 września 2021 rozpoczęliśmy rok szkolny 2021/22 w "trybie stacjonarnym". Będziemy chodzić do szkoły!!
Nowa p. dyrektor p. Katarzyna Wyborska powitała Wszystkich: uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Poinformowała o zmianach wśród nauczycieli i pracowników szkoły. Życzyła wielu sukcesów i osiągnięć, dobrej formy uczniom, cierpliwości i dumy z dzieci dla rodziców oraz zdrowia i wytrwałości dla nauczycieli.
Wspominaliśmy również 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Były wicedyrektor p. Walczak otrzymał serdeczne podziękowania od Rady Rodziców naszego Przedszkola "Leśna Kraina" za współpracę i opiekę nad dziećmi z przedszkola.

rozpoczęcie roku szkolnego  rozpoczęcie roku szkolnego

rozpoczęcie roku szkolnegorozpoczęcie roku szkolnego

rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego